Bez nogurdinošām apmācībām autoskolā!

Profesionālajiem autovadītājiem gatavošanās profesionālajiem CSDD valsts eksāmenam 95. koda iegūšanai! Bez divu, trīs vai četru nedēļu apmācībām autoskolā! Nodarbības vadīs pasniedzējs Ēriks Griģis!

Saldus autoskolas piedāvājums topošiem profesionālajiem C un D kategorijas šoferiem! Topošie profesionāļi no visas Kurzemes pēc brīvas izvēles tiek aicināti uz vienu, divu vai pat trīs dienu gatavošanos CSDD teorijas eksāmenam C1(95), C(95) un/vai D(95) pieredzējuša autoskolas pasniedzēja vadībā. Pasniedzējs Ēriks Griģis, papildus teorijas eksāmena jautājumu un atbilžu skaidrojumiem, piedāvās ieskatu CSDD vadīšanas eksāmena teorētiskajos jautājumos un atbildēs, no kuriem pretendentam pirms CSDD braukšanas eksāmena pareizi jāatbild uz trīs jautājumiem.

Pirms nodarbībām jāsamaksā dalības maksa pēc saņemtā rēķina, piesakoties elektroniski un atsūtot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, dienu datumus un tālruņa numuru uz adresi: saldusautoskola@inbox.lv par vienu dienu – 20,- € par divām dienām – 35,- € par trijām dienām – 50,- € Pieteikšanās un samaksa iepriekšēja!